دانلود مقاله
مقاله حفظ پوسچر بدندر برابر شتاب ناگهانی: مقایسه واکنش تعادلی بیماران اسکولیوسیز وافراد سالم با word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله پیش بینی انتقال مواد آلوده کننده در خاک با استفاده از روش حجم محدود با word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله پیش بینی انتقال مواد آلوده کننده در خاک با استفاده از روش حجم محدود با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله پیش بینی انتقال مواد آلوده کننده در خاک با استفاده از روش حجم محدود با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله پیش بینی انتقال مواد آلوده کننده در خاک با استفاده از روش حجم محدود با word :

سال انتشار: 1389

محل انتشار: نهمین کنفرانس هیدرولیک ایران

تعداد صفحات: 7

نویسنده(ها):

ایمان بیت اله پور چهارمحالی دانشجوی دکتری سازه های ابی
محمدرضا سلطانیان – دانشجوی کارشناسی ارشد سازه های ابی
زهرا حاجی علی گل – دانشجوی کارشناسی ارشد سازه های آبی

چکیده:

مدلهای عددی انتقال مواد آلوده کننده جهت براورد زیانهای ناشی از انتقال مواد آلوده به محیط زیست آب زیرزمینی ، آب سطحی، خاک ; اخیرا مورد توجه محققین قرار گرفته است ازمدلهای عددی میتوان در طراحی برنامه های استراتژی جهت کنترل آلودگی موجود و آینده استفاده نمود. مدلهای عددی قادر به برآورد و ارزیابی میزان آلودگی در زمان و مکان مورد نظر می باشند. دراین تحقیق مدل عددی با استفاده از روش حجم محدود Finite volume تدوین گردید.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید
جمعه سیم 7 1395
(0) نظر
برچسب ها :
مقاله سنتز نانوکریستال کلسیم تیتانات (CaTiO3) به روش آلیاژسازی مکانیکی و مشخصه یابی آن با word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی اثر توسعه اقتصادی و نهادی بر کیفیت محیط زیست در کشورهای منطقه منا (رهیافت پنل پویا) با word دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی اثر توسعه اقتصادی و نهادی بر کیفیت محیط زیست در کشورهای منطقه منا (رهیافت پنل پویا) با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی اثر توسعه اقتصادی و نهادی بر کیفیت محیط زیست در کشورهای منطقه منا (رهیافت پنل پویا) با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی اثر توسعه اقتصادی و نهادی بر کیفیت محیط زیست در کشورهای منطقه منا (رهیافت پنل پویا) با word :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین همایش بین المللی اقتصاد سنجی، روشها و کاربردها
تعداد صفحات: 17
نویسنده(ها):
سید کمال صادقی – استاد دانشکده علوم انسانی و اجتماعی، گروه اقتصاد، دانشگاه تبریز
زینب حیدری داد – دانشجوی کارشناس ارشد اقتصاد- گرایش توسعه اقتصادی، دانشگاه تبریز
سیاب ممی پور – دانشجوی دکتری اقتصاد دانشگاه تبریز

چکیده:
نقطه مشترک همه مطالعات انجام شده بررسی رابطه بین تخریب محیط زیست و رشد اقتصادی می باشد. در مطالعه حاضر علاوه بر این فاکتور، اثر کیفیت نهادی روی محیط زیست نیز مورد بررسی قرار می گیرد. الگوی اقتصاد سنجی مورد استفاده روش پانل پویا در مورد کشورهای حوزه منا طی دوره زمانی 1995-2009 می باشد. دلیل استفاده از این روش کنترل درونزایی در مدل می باشد. نتایج نشان می دهد که توسعه اقتصادی اثر منفی روی کیفیت محیط زیست دارد و کیفیت نهادی تآثیر مثبتی روی کیفیت محیط زیست دارد. همچنین نتایج نشان می دهد که فرضیه کوزنتس زیست محیطی در خصوص کشورهای منطقه منا تأیید می شود.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید
جمعه سیم 7 1395
(0) نظر
برچسب ها :
مقاله طراحی یک فیلتر آنالوگ با ولتاژ پایین 1/5 V با تکنیک SC که بتواند در سه مد پایین گذر بالاگذر و میانگذر کارکند با word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله تجزیه و تحلیل نمو داری و آماری مالیات بر ارزش افزوده و تورم با word دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تجزیه و تحلیل نمو داری و آماری مالیات بر ارزش افزوده و تورم با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله تجزیه و تحلیل نمو داری و آماری مالیات بر ارزش افزوده و تورم با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تجزیه و تحلیل نمو داری و آماری مالیات بر ارزش افزوده و تورم با word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: دومین کنفرانس بین المللی اقتصاد در شرایط تحریم
تعداد صفحات: 18
نویسنده(ها):
فاطمه تقی زاده – کارشناسی ارشد حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر
تکتم صادقی – کارشناسی ارشد حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر

چکیده:
ایالات متحده آمریکا مالیات بر مصرف را در فدرال اجرا کرد. زمانیکه مالیات بر مصرف به بهای کالای مصرفی، مصرف کننده اضافه شود، انتظار می رود که تورم افزایش پیدا کند. این مقاله از نمودارها و روش های آماری برای اطمینان از اینکه آیا تورم در ایالات متحده و کانادا تحت تأثیر اجرا یا تغییر در نرخ مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر کالا و خدمات) قرار می گیرد، استفاده می کند. مقدمه ای بر ارزش افزوده اقتصادی در ایالات متحده، نشان داد که هیچ اثر قابل توجهی بر روی نرخ شاخص قیمت مصرف کننده دارد. همچنین می توان نتیجه گرفت، زمانیکه نرخ مالیات بطور قابل ملاحظه ای تغییر می کند، بر تورم اثر می گذارد، در حالیکه تغییرات جزئی در نرخ مالیات، بر تورم اثر نمی گذارد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید
جمعه سیم 7 1395
(0) نظر
برچسب ها :
مقاله ارزیابی تاثیر دوربین های کنترل سرعت هوشمند بر کاهش سرعت (مطالعه موردی محورهای استان خراسان رضوی) با word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

گزارش کار آموزی خدمات حسابداری شرکت با word دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد گزارش کار آموزی خدمات حسابداری شرکت با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی گزارش کار آموزی خدمات حسابداری شرکت با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن گزارش کار آموزی خدمات حسابداری شرکت با word :

گزارش کار آموزی خدمات حسابداری شرکت با word

خدمات حسابداری شرکت شامل ارائه خدمات حسابداری، دفترداری شرکتها، پیگیری و تکمیل مدارک حسابداری معوق، اصلاح حسابها، ارائه صورتهای مالی ضمنی و نهایی، تهیه صورتهای مالی تلفیقی گروه شرکتها، تهیه صورتهای مالی از مدارک ناقص و سایر خدمات حسابداری و مالی می باشد.
دریافت وپرداخت

• معرفی حسابهای بانکی و تعیین مشخصات آنها از جمله کد حسابداری
• ثبت انواع دریافت و پرداخت از قبیل صدور چک ، واگذاری چک ، واریز به بانک و برداشتهای بانک
• صدور سند حسابداری صدور چک ، واگذاری چک ، واریز به بانک و برداشتهای بانک
• تهیه صورت مغایرت بدون نیاز به ورود دستی اطلاعات
• انتقال فایل صورتحساب بانک

• انتقال اطلاعات مربوط به حساب بانک از نرم افزار حسابداری
• پایاپای کردن دستی اقلام باز با استفاده از امکانات متعدد درنظر گرفته شده

• دسترسی به حساب بانک
• گزارش چکهای صادره و ابطال شده یک بانک دربازه زمانی مورد نظر
• گزارش عملیات بانک به تفکیک نوع عملیات در بازه زمانی مورد نظر

• امکان ارسال گزارشات به نرم افزار Excel
• چاپ چک با امکان تنظیم فرم چاپ برای چکهای مختلف
• تعیین محدوده مجاز کاربران
استفاده کنندگان ازصورتهای مالی

در باره یک سیستم حسابداری صحبت کردیم و دانستیم که اطلاعات بعد از پردازش به شکل صورت های مالی در می آیند . حال باید دید که چه کسانی از این اطلاعات استفاده میکنند .

به طور کلی استفاده کنندگان از اطلاعات مالی به دو دسته تقسیم می شوند . دسته اول استفاده کنندگان درون سازمانی ودسته دوم استفاده کنندگان برون سازمانی .

استفاده کنندگان درون سازمانی :
اداره کنندگان یک موسسه شامل هیات مدیره و مدیر عامل ، مدیران اجرایی و سرپرستان عملیات یک موسسه ، استفاده کنندگان درون سازمانی گزارشهای مالی هستند . این افراد در سطوح مختلف مدیریت به ترتیب برای برنامه ریزی ، بودجه بندی ، هدایت عملیات ، کنترل فعالیتها و انجام دادن اقدامات عادی و روزمره از اطلاعاتی که توسط سیستم حسابداری یک موسسه فراهم می شود ( صورتهای مالی ) بهره می گیرند .
استفاده کنندگان برون سازمانی :

اشخاص و مراجع ذیحق ، ذینفع و ذیعلاقه ای که حق دریافت اطلاعات مالی را از یک موسسه دارند و بر مبنای اطلاعات مالی دریافت شده درباره حقوق ، روابط و داد و ستد های خود با موسسه قضاوت و تصمیم گیری می کنند ، استفاده کنندگان برون سازمانی نامیده می شوند.
استفاده کنندگان برون سازمانی هدفهای متنوعی در جهت دریافت اطلاعات مالی دارند . اما بطور کلی می توان این افراد را بشکل زیر تقسیم کرد :
سرمایه گذاران : اینها افرادی هستند که بیشتر از هر کس دیگر به صورتهای مالی علاقه دارند . هدف سرمایه گذاران از بررسی صورتهای مالی 3 مورد عمده زیر است:

نتایج عملیات و سودآوری موسسه .
چگونگی ایفای مسئولیت های مدیران .
وضعیت مالی و بنیه اقتصادی و قدرت نقدینگی موسسه در ایفای تعهدات و اجرای برنامه های آتی.
اعطاء کنندگان وام ، اعتبار و سایر تسهیلات مالی : بانک ها و موسسات اعتباری از این دسته اند . توجه افرادی که در این گروه هستند به سود دهی معطوف نمی شود بلکه بیشتر توجه این افراد به قدرت نقدینگی موسسه در جهت باز پس دهی تعهدات مالی کوتاه مدت و بلند مدت خود می باشد .

فروشندگان کالاها و خدمات ( بستانکاران ) : اینها افرادی هستند که بطور مداوم با موسسه ارتباط مالی داشته و کالا و خدمات را اغلب به شکل نسیه در اختیار موسسه قرار می دهند . این افراد مایل اند از تداوم فعالیت موسسه آگاه شوند . همچنین این افراد به قدرت نقدینگی موسسه و توانایی موسسه در جهت پرداخت به موقع طلبشان علاقه مند می باشند

مشتریان : افرادی هستند که بیشتر علاقه دارند که از تداوم فعالیت موسسه آگاه شوند . چه در جهت خریدهای بعدی و چه به جهت تضمین های محصول و خدمات بعد از فروش آن .
کارکنان : این افراد نیز در موسسه ذینفع می باشند و به 3 علت به صورتهای مالی علاقه دارند :
مبانی و چگونگی محاسبه پاداش افزایش تولید ، بهره وری ، مشارکت در سود و سایر حقوقی که به موجب قوانین و بنا بر قراردادهای دسته جمعی کار به آنان تعلق می گیرد.

توانایی موسسه در پرداخت به موقع حقوق و مزایا .
تصمیم مدیران موسسه در جهت استخدام جدید ،باز خرید و برکناری کارکنان ، بهداشت کار و تسهیلات رفاهی
دولت : دولت که در نقش حاکمیت ظاهر می شود 5 دلیل برای علاقه به صورتهای مالی دارد
برنامه ریزی و هدایت اقتصادی کشور.

اتخاذ تصمیمات و اعمال تدابیر لازم برای ایجاد ثبات ، تعادل ، رشد اقتصادی و رفاه اجتماعی .
اخذ انواع مالیاتها و عوارض.

تأدیه حق بیمه و سایر حقوق مربوط به برنامه های تأمین اجتماعی
. نظارت بر قیمتها و عرضه کالاها و خدمات توسط مؤسسات .

سایر استفاده کنندگان : این اشخاص که در واقع ذیعلاقه به صورتهای مالی هستند به طور مستقیم در موسسه نفع ندارند . بلکه بیشتر مایلند که از تداوم مثبت موسسه نفع ببرند . این گروه را میتوان به سه دسته عمده زیر تقسیم کرد :

سرمایه گزاران بالقوه : افراد و موسساتی هستند که قصد سرمایه گذاری در موسسه را دارند
کارگزاران بازار سرمایه : هیأت پذیرش بورس اوراق بهادار ، کارگزاران بورس و تحلیل گران مالی که وظایفی را در بازار سرمایه بر عهده دارند برای تنظیم امور و معاملات و ارائه خدمات به سرمایه گذاران موجود و بالقوه به اطلاعات مالی مؤسسات انتفاعی به ویژه شرکتهای سهامی نیاز دارند .
جامعه : جامعه بیشتر از هر چیز به رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال در کشور توجه دارد .

البته پژوهشگاران ، مطبوعات و رسانه های گروهی از جمله مراجعی هستند که اطلاعات مالی موسسات را در معرض قضاوت افکار عمومی قرار می دهند .
در مطالب بعدی بیشتر درباره بازار سرمایه و صورتهای مالی صحبت می کنیم . پس تا بعد ;
سیستم حقوق ودستمزد

• معرفی مشخصات شناسنامه ای پرسنل ، سوابق کاری ، سوابق تحصیلی ، اطلاعات مربوط به حساب بانکی و سایر اطلاعات مرتبط
• معرفی انواع حقوق شامل مزایای غیرمستمر، مزایای مستمر متغیر، متفرقه ، تفاوت حقوق ، نوبتکاری ، شبکاری و نحوه محاسبه هر عامل
• معرفی انواع مختلف استخدام (رویه های پرداخت) و انجام کلیه تعاریف حقوقی به تفکیک هر استخدام
• معرفی انواع وام و مساعده

• تعریف ضرایب و موارد اطلاعاتی مربوط به جدول مالیات شامل نام کارفرما، نام کارگاه ، نشانی کارگاه ، شعبه تامین اجتماعی
• صدور احکام متعدد استخدامی برای هر یک از پرسنل در مقاطع زمانی

• صدور احکام متعدد حقوقی برای پرسنل در مقاطع مختلف زمانی و انجام محاسبات با حفظ سوابق
• معرفی نحوه محاسبه عوامل مختلف حقوقی به صورت کاملا پویا با استفاده از کلیه پارامترهای سیستمی و تعریف شده توسط کاربر
• کنترل و محاسبه مرخصی تعلق گرفته و مانده مرخصی پرسنل

• طراحی لیست حقوق و خلاصه لیست حقوق و لیست کارکرد
• خذ انواع گزارش از جمله : لیست حقوق، فیش حقوق، لیست بیمه، لیست بانک، لیست مالیات، لیست معوقه، کارکرد ماهیانه، کارکرد سالیانه ، لیست وام و لیست مساعده

• تهیه لیست حقوق به تفکیک محل خدمت ، واحد و قسمت
• تهیه دیسکت بانک ، دیسکت کارگاه ، دیسکت بانک تفاوت حقوق و دیسکت بیمه جهت ارائه به سازمانهای مربوطه
• محاسبه عیدی و تسویه مالیاتی پرسنل

• انجام محاسبات مربوط به تسویه حساب پرسنل و اخذ گزارشات لازمه
• ثبت سند حقوق و سند تفاوت درسیستم حسابداری
بخش فروش و انبار

این نرم افزار قابلیت کنترل هزار انبار را دارد .فاکتورهای متفاوت مانند فاکتور خرید . فروش . برگشت از آنها . پیش فاکتور و فاکتور بازاریاب قابل معرفی است در فاکتور بازاریاب میزان سهم بازار یاب که می توان در سود و یا در کل فروش درصدی را سهیم شود محاسبه میگردد و در حساب شخص قرار می گیرد .
هر فاکتور که صادر می گردد امکان اصلاح .بازبینی .حذف .چاپ رسمی و چاپ معمولی را داراست . بعد از صدور فاکتور امکان ثبت و ایجاد سند حسابداری به صورت اتوماتیک وجود دارد . در صدور یک فاکتور اطلاعاتی نظیر نام خریدار یا فروشنده .کالا یا خدمات مورد نظر . شرح فاکتور. تخفیفات اعمال شده بر روی فاکتور. شماره و تاریخ فاکتور و در نهایت نحوه تسویه حساب شخص را میتوانید درج و مشخص نمایید و سرانجام اطلاعات مورد نظر ثبت شده و فاکتور در لیست فاکتور ها قرار می گیرد.

گزارشات متفاوت فروش و انبار از جمله صورت کلیه از جمله صورت کلیه فاکتور های صادر شده گزارش کار تکس کالا . آمار گردش کالا . عملکرد اشخاص با کالا ها و یا بلعکس و در نهایت گزارش انبار کردانی از انبار های فعال یا از کلیه انبار ها با تعیین محدوده زمانی دلخواه و مورد نظر قابل روئیت و چاپ می باشد .
بخش دخل و خرج

این نرم افزار برای کسانی که اطلاعات حسابداری هم ندارند مفید واقع می شود صدور هر سند حسابداری بر حسب پرداخت ها یا دریافت ها متفاوت انجام صورت می گیرد که این پرداخت ها اگر به صورت نقدی یا چک باشد از جانب دخل و خرج قابل معرفی و کنترل هستند . جهت هر گونه پرداخت یا دریافتی منوی مربوط انتخاب می شود مشخصات و مبلغ دریافتی یا پرداختی مشخص و در برگه ثبت می گردد و سند حسابداری به صورت اتوماتیک صادر می شود . گزارشات پرداخت ها و یا دریافت ها نیز به صورت های متفاوت قابل روئیت می باشد .

حاسب ملی
چند کاربره تحت شبکه کزارشات حرفه ای و شخصی ایجاد دفاتر کل و معین انجام عملیات مربوط به مشتریان کالاها حسابهای بانکی ثبت و صدور انواع اسناد ساده و مرکب انجام انواع قسط بندی امکان ثبت چکهای دریافتی و پرداختی و عملیات مربوط به آنها فاکتور تبدیل با روش ساده و کار آمد انجام انواع معاملات ترازنامه ثبت و صدور اسناد مربوط به خرید فروش و چکها بصورت خودکار سیستم انبارداری و به روز کردن انبار بصورت خودکار دریافت و چاپ گزارشات و اطلاعات

چاپ بر روی برگ چک همراه با ثبت چک سود فاکتور سال مالی قابلیت چاپ با همه چاپکرها همراه با سی دی آموزشی قابل نصب بر روی تمامی ویندوزهاایجاد دفاتر کل و معین ثبت و چاپ اسناد ساده و مرکب ثبت عملیات بانکی بصورت خودکار امکان ثبت چکهای دریافتی و پرداختی چاپ بر روی برگ چک همراه با ثبت چک چاپ و نمایش تراز آزمایش و تراز کل ذخیره سازی خودکار در هنگام قطع برق قابلیت چاپ با همه چاپگرها همراه با سی دی آموزشی همراه با برنامه

جانبی امین اموال قابل نصب بر روی تمامی ویندوزها ایجاد دفاتر کل و معین ثبت و چاپ اسناد ساده و مرکب ثبت عملیات برنامه هفتگی برای کلیه روزهای هفته با توجه به ساعات دبیران ارائه دروس تک زنگی و زنگ کامل امکانات ویژه جهت تایپ نامه های آرم دار و سئوالات امتحانی امکانات ویژه جهت ثبت و نکهداری اطلاعات محرمانه مربوط به مدارس امکانات ویژه جهت رسم نمودار امکانات ویژه جهت طرح سئوالات امتحانی قابلیت چاپ با همه چاپکرها همراه با سی دی آموزشی قابل نصب بر روی تمامی ویندوزهای 95 به بالا ثبت مشخصات مسافران ارسال خودکار مشخصات به اداره اماکن ثبت مشخصات اتاقها و وضعیت

مسافران ثبت کلیه اسناد مربوط مسافران و هزینه ها امکان گزارش گیری از کلیه اطلاعات امکان جستجو در تمامی گزینه ها و اطلاعات امکان چاپ کلیه کزارشات امکان چاپ صورتحساب مسافران دارای سی دی آموزشی بصورت مالتی مدیایی تایید شده توسط اداره اماکن قابلیت حسابداری و ثبت و صدور سند امکان عملیات حسابهای بانکی و چکهای پرداختی و دریافتی قابلیت چاپ بر روی چک قابلیت چاپ با همه چاپگرها همراه با سی دی آموزشی قابلیت نصب بر روی تمامی ویندوزها

• تبدیل کلیه اطلاعات حسابداری سالهای گذشته به طور کامل از DOS به WINDOWS برای مشتریان نرم افزار حسابداری تحت DOS
• تعریف مجموعه حسابها و گزارش گیری از یک مجموعه حساب خاص
• درج سند در بین اسناد موجود ، تکرار سند و مرتب سازی اسناد
• ثبت اسناد در دو سطح دائم و موقت

• حسابها در پنج سطح شامل گروه اصلی ، گروه فرعی ، کل ، معین و تفصیلی
• تعیین کد 4 رقمی برای حسابهای تفصیلی

• نمایش فهرست حسابها به صورت درختی
• مشاهده تراز حسابها در کلیه سطوح پنجگانه و ارسال آن به فرمتهای گوناگون
• مشاهده تراز 8 ستونی حسابها در کلیه سطوح پنجگانه و ارسال آن به فرمتهای گوناگون و چاپ آن در قطع کاغذ A4
• نمایش صورت ریز مانده حسابها به صورت انتخابی از نظر نوع مانده یا محدوده مبلغ مشخص
• اخذ گزارش سند خلاصه عملیات مربوط به یک دوره خاص با تعیین محدوده شماره سند و چاپ آن جهت ثبت در دفتر روزنامه
• اخذ گزارش از حسابهای همنام

• جستجو بر روی کلیه اقلام اسناد
• چاپ تراز کلیه حسابها

• چاپ پیاپی اسناد حسابداری با تعیین محدوده زمانی یا تعیین شماره سند های مورد نظر
• افتتاح حسابهای معین و تفصیلی عمومی ( با شماره و نام مشترک )
• کپی سرفصلهای معین از حساب کل دیگر یا سرفصلهای تفصیلی از حساب معین دیگر
• صدور خودکار اسناد بستن حسابهای درآمد و هزینه و اسناد افتتاحیه و ختتامیه
• کنترل اسناد حسابداری بر اساس شماره ، تاریخ و مبلغ
• تهیه ترازنامه و سود و زیان

دانشگاه آزاد اسلامی
واحد نیشابور

عنوان

گزارش کارآموزی

استاد ارجمند :
جناب آقای احیایی

تهیه وتنظیم:
فاطمه تقی زاده

زمستان 1386


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید
جمعه سیم 7 1395
(0) نظر
برچسب ها :
مقاله بررسی چالش های توسعه اقتصادی در ناحیه روستایی – ساحلی بخش لشت نشاء (مطالعه موردی: روستای زیباکنار) با word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله تاثیر تنش خشکی بر روی میزان جوانه زنی در ژنوتیپ های کلزا با word دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تاثیر تنش خشکی بر روی میزان جوانه زنی در ژنوتیپ های کلزا با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله تاثیر تنش خشکی بر روی میزان جوانه زنی در ژنوتیپ های کلزا با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تاثیر تنش خشکی بر روی میزان جوانه زنی در ژنوتیپ های کلزا با word :

سال انتشار: 1391

محل انتشار: همایش ملی محیط زیست و تولیدات گیاهی

تعداد صفحات: 4

نویسنده(ها):

نسیم قاسم زاده ثمرین دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور ،گروه زیست شناسی، نیشابور، ایران
اکبر صفی پور افشار –
محمد ضعیفی زاده –
فاطمه سعید نعمت پور –

چکیده:

در این مطالعه ، اثر تنش خشکی بر شاخص های جوانه زنی در دو گونه مقاوم و حساس کلزا مورد مطالعه قرار گرفت. تعداد 30 بذر با اندازه یکسان از دو رقم در سه تکرار در سطوح خشکی شامل شاهد ( آب مقطر ) و PEG در فشارهای اسمزی 2- و 4- و 6- و 8- مگا پاسگال کشت شدند و در ظروف پتری در دمای C 25 به صورت آزمایش فاکتوریل در قالب طرح پایه CRD در شرایط روشنایی قرار داده شدند. تعداد بذور جوانه زده، روزانه در یک ساعت معین شمارش و مولفه های جوانه زنی اندازه گیری شد . نتایج نشان داد ، دو رقم حساس 890 و مقاوم Okapi از لحاظ شاخص های جوانه زنی به طور معنی داری عکس العمل متفاوت داشته و رقم حساس میزان کاهش شدیدی داشت


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید
جمعه سیم 7 1395
(0) نظر
برچسب ها :
مقاله دیپلماسی صلح آمیز پیامبر اسلام با word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله استفاده ازبرگ خزان زده درختان برای پرورش کرم خاکی گونه ایزینیا فتیداوتولید ورمی کمپوست ازمنابع آلی ارزان قیمت با word دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله استفاده ازبرگ خزان زده درختان برای پرورش کرم خاکی گونه ایزینیا فتیداوتولید ورمی کمپوست ازمنابع آلی ارزان قیمت با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله استفاده ازبرگ خزان زده درختان برای پرورش کرم خاکی گونه ایزینیا فتیداوتولید ورمی کمپوست ازمنابع آلی ارزان قیمت با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله استفاده ازبرگ خزان زده درختان برای پرورش کرم خاکی گونه ایزینیا فتیداوتولید ورمی کمپوست ازمنابع آلی ارزان قیمت با word :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین کنفرانس ملی راهکارهای دستیابی به توسعه پایدار
تعداد صفحات: 5
نویسنده(ها):
جعفر صوفیان – دانشجوی کارشناسی ارشد گروه مهندسی علوم خاک دانشگاه زنجان
خالد حاجی ملکی – دانشجوی کارشناسی ارشذ گروه مهنذسی علوم خاک دانشگاه زنجان
سلیمان شریفی – دانش آموختگان کارشناسی باغبانی
عبدالمطلب شریفی –

چکیده:
استفاده اززائدات آلی برای تولیدورمی کمپوست ازجمله روشهای صحیح مدیریت پسماند میب اشد دراین مطالعه ازبرگ خزان زده درختان برای تولید ورمی کمپوست و تاثیر آن برجمعیت و زیتوده کرم خاکی به انجام رسید نتایج نشان داد که برگ خزان زده تاثیر مثبت و معنی داری برشاخصهای رشد کرم خاکی داشت و درتیمار 75 درصد برگ 25درصد کودحیوانی نسبت به بقیه تیمارها بیشترین افزایش درجمعیت و زیتوده کرمهای خاکی مشاهده شد این تحقیق نشان داد که میتوان ازبرگ خزان زده برای پرورش کرم خاکی و تولید ورمی کمپوست استفاده کرد.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید
جمعه سیم 7 1395
(0) نظر
برچسب ها :
مقاله بررسی پدیده خستگی تماسی در چرخهای راه آهن با word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله معرفی، طراحی و مدل سازی سیستم هلیواستات دودرجه آزادی مبتنی بر مکانیزم حرکتی بعد انحراف با word دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله معرفی، طراحی و مدل سازی سیستم هلیواستات دودرجه آزادی مبتنی بر مکانیزم حرکتی بعد انحراف با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله معرفی، طراحی و مدل سازی سیستم هلیواستات دودرجه آزادی مبتنی بر مکانیزم حرکتی بعد انحراف با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله معرفی، طراحی و مدل سازی سیستم هلیواستات دودرجه آزادی مبتنی بر مکانیزم حرکتی بعد انحراف با word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی انرژی خورشیدی
تعداد صفحات: 11
نویسنده(ها):
محسن خدادادی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران
امیرحسین دوائی مرکزی – عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران

چکیده:
در هلیواستات ها به منظور انجام درست انعکاس نور اغلب از سیستم های دو درجه آزادی با مکانیزم حرکتی سمت-فرازاستفاده می شود. در این پژوهش مکانیزم حرکتی بعد-انحراف معرفی شده و به کمک شبیه سازی در نرم افزار متلب بامکانیزم سمت-فراز مرسوم مقایسه شد. نتایج نشان می دهد، تغییرات زاویه بعد در سیستم بعد-انحراف کم و تقریبا خطی بوده و نسبت به زاویه سمت در سیستم سمت-فراز بسیار کم تر است. در زاویه انحراف نیز تغییرات کم است به گونه ای که می توان این زاویه را در طول روز ثابت فرض کرد. تغییرات زاویه فراز تقریبا دو برار تغییرات زاویه انحراف است


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید
جمعه سیم 7 1395
(0) نظر
برچسب ها :
مقاله بررسی اثر برخورد پرنده به سازه های شفاف منحنی به روش عددی و تجربی و مطالعه فرآیند شکست در آنها با word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بررسی نقش بایوفیلم درفرآیند رشدچسبیده درتصفیه پساب صنعت لبنی با word دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسی نقش بایوفیلم درفرآیند رشدچسبیده درتصفیه پساب صنعت لبنی با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله بررسی نقش بایوفیلم درفرآیند رشدچسبیده درتصفیه پساب صنعت لبنی با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسی نقش بایوفیلم درفرآیند رشدچسبیده درتصفیه پساب صنعت لبنی با word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین همایش ملی علوم و صنایع غذایی
تعداد صفحات: 15
نویسنده(ها):
نجمه بابایی فر – دانشجوی کارشناسی ارشد اقتصادمحیط زیست
سعیدرضا عاصمی زواره – دکتری محیط زیست

چکیده:
امروزه شیروفراورده های آن بخش قابل توجهی ازسبدغذایی روزانه بسیار ی ازافراد را تشکیل میدهند کارخانجات لبنی همه روزه ازساعات ابتدایی روز کاراخذ و فراوری شیر را اغاز می نمایند این کارخانجات روزانه دردو شیفت کاری پس ازطی مراحل تولید شیرومحصولات مشتق شده ازآن را به بازار مصرف عرضه می کنند اما نکته حائز اهمیت دراین فرایند الودگی پساب تولیدی کارخانجات لبنی درمحیط زیست است به علت بالا بودن بارالی پساب کارخانجات صنعتی مذکور که بطور عمده به دلیل وجود بقایای شیر میکروارگانیسم ها و پروتئین زیاد تصفیه بیولوژیکی بهترین گزینه برای تصفیه این پساب می باشد این مطالعه با هدف بررسی نقش بایوفیلم درافزایش کارایی فرایند تصفیه بیولوژیکی رشد چسبیده دربیوراکتور صافی چکنده درصنایع لبنی ازروش مطالعه کتابخانه ای و بررسی و نمونه برداری میدانی دریک کارخانه لبنی پرداخته است متداولترین سیستم تصفیه بیولوژیکی با فرایند رشد چسبیده بیوراکتور صافی چکنده می باشد که درآن میکروارگانیسم ها به بستر صافی چسبیده و بعدازتشکیل بایومس بایوفیلم را بوجود می آورد نتایج نشان میدهد که پس ازتشکیل بایوفیلم و جذب پساب توسط آن موادالی موجود درآن به موادی مثل دی اکسید کربن و اب تجزیه می شود.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید
جمعه سیم 7 1395
(0) نظر
برچسب ها :
مقاله تأثیرات کشت روی خطوط تراز بر کاهش روان آب و فرسایش خاک با word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله مدیریت چرخه عمر نیروگاه دز در دوران پیری بر اساس تحلیل حوادث با word دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مدیریت چرخه عمر نیروگاه دز در دوران پیری بر اساس تحلیل حوادث با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله مدیریت چرخه عمر نیروگاه دز در دوران پیری بر اساس تحلیل حوادث با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مدیریت چرخه عمر نیروگاه دز در دوران پیری بر اساس تحلیل حوادث با word :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: دومین کنفرانس ملی نیروگاههای آبی کشور

تعداد صفحات: 9

نویسنده(ها):

محمودرضا توکلی زانیانی – مدیر عامل شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه شهید عباسپور – ! سازمان
مهری علی محمدی – کارشناس برنامه ریزی و تحلیل سیستمها – سازمان آب و برق خوزستان

چکیده:

چرخه عمر یک نیروگاه به سه دوره تقسیم می شود دوره نوزادی – دوره عمر عادی و دوره پیری که هر یک از این دوره ها مشخصات خاص خود را دارند و هر یک از این دوران در قالب سه شاخص اصلی آمادگی،قابلیت اطمینان و بهره وری که مجموعاً مبین عملکرد می باشند تعریف می گردند . نیروگاه سد دز قدیمی ترین نیروگاه برق آبی ظرفیت بالا در کشور 45) سال ) می باشد در این مقاله سعی برآن شده خروج هائی که از ابتداء بهره برداری تا کنون بواسطه نقائص فنی اتفاق افتاده اند باخروج های 11 سال آخر که دوران پیری نیروگاه می باشد مقایسه گردند و رفتار نیروگاه با منحنی چرخه عمر نیروگاه (منحنی وان ) مقایسه گردد و دلائل عدم تطابق و عدم پیروی عملکرد واقعی از منحنی مذکور ارائه گردد و راه حل جدیدی بجز آنچه که تا کنون پنداشته می شد جهت افزایش عمر مفید بهره برداری از نیروگاه ارائه شود . با استفاده از نتائج این مطالعات می توان شاخص هائی را ارائه داد و روند عملکردنیروگاه را بر آن اساس مشخص نموده، محک زد و تشخیص داد نیروگاه در چه شرائطی می باشد وچه اقداماتی می توان انجام داد،از شاخص های مذکور می توان در ابعاد متفاوت در جهت بالابردن آمادگی ، قابلیت اطمینان، بهره وری و بهبود عملکرد نیروگاه و کاهش اثرات منفی ناشی از پیری بهره جست .از آنجا که ظرفیت و تعداد نیروگاه های برق آبی در سطح کشور در حال افزایش می باشند نتائج بدست آمده از این مقاله که با آخرین روشهای مدیریت نیروگاه های برق آبی در دنیا سازگاری دارد می تواند برای مسئولین وزارت نیرو و متولیان امر در زمینه مدیریت نیروگاه های برق آبی و حتی حرارتی بسیار مفید باشد .


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید
جمعه سیم 7 1395
(0) نظر
برچسب ها :
مقاله سازه های دریایی و عوامل مخرب با word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات تجهیزات با word دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات تجهیزات با word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی مقاله سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات تجهیزات با word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن مقاله سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات تجهیزات با word :

مدیریت مالی (فرعی) یکی از ماژول های این برنامه نظارت و کنترل بر کلیه هزینه‌های جاری و عمرانی مرتبط با نگهداری و تعمیر تجهیزات، ساختمانها و ادوات یک سازمان بوده بطوریکه با اجرای پیاده سازی سیستم استاندارد هزینه، مدیریت های گردش کار، تجهیزات و کالا را کنترل و مدیریت را در امر تصمیم گیری بسیار توانمند و پشتیبانی می‌نماید

. این ماژول با ثبت کلیه اطلاعات مالی و هزینه‌ها، سازمان را در جهت کاهش 15 الی 20 درصدی هزینه‌های سوق خواهد داد. 1- تعریف موجودیت‌ها و اطلاعات اولیه سیستم بودجه و هزینه‌یابی تجهیزات

2- ثبت کلیه هزینه‌های اجرای فعالیت‌های نگهداری وت عمیر
3- ارائه آمارها و شاخص‌های استاندارد مدیریت مالی سازمان
4- تهیه و ارائه انواع گزارشات متناسب با نیاز سازمان
5- ……..
مدیریت پیمانها (فرعی) این ماژول از برنامه کلیه پیمانهای سازمان را از زمان تهیه شرح کار، برگزاری مناقصات، عقد قرارداد …. تا اتمام پیمان، تحت کنترل و نظارت اطلاعاتی قرار داده و قادر است با ارتباط میان مدیریت کار، تجهیزات، مالی و … سوابق روند فعالیت های خصوصی و استفاده از خدمات خارج از سازمان را به شکل کاملاً سیستماتیک ثبت وکنترل نماید. 1- ثبت و ایجاد بانک اطلاعاتی پیمانها، مناقصات و …

2- ایجاد سیستم ارزیابی فنی خدمات خارج از سازمان
3- تهیه، ثبت و سوابق صورت وضعیت ها متناسب با اجرای فعالیت‌ها
4- ثبت شرح کار، شرایط خصوصی قراردادها و مقایسه با آخرین استانداردهای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور
5- ………..


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید
جمعه سیم 7 1395
(0) نظر
برچسب ها :
X